PrivateBROKER COORDONATOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea activitatilor de marketing, vanzare si relatii clienti in domeniile: CREDITE , ASIGURARI DE VIATA MIXTE CU CAPITALIZARE., INVESTITII FINANCIARE, ASIGURARI GENERALE
- Implementarea strategiei companiei;
- Setarea si monitorizarea obiectivelor;
- Coordonarea activitatii managerilor si a Consultantilor Financiari in vederea indeplinirii obiectivelor;
- Dezvoltarea echipei locale prin recrutarea si instruirea de noi Consultanti Financiari;
- Dezvoltarea echipei de management prin identificarea persoanelor cu potential si dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor acestora

CERINTE

- Studii superioare, sau in curs de desfasurare
- Experienta minima in domeniul vanzarilor
- Abilitati excelente de relationare cu clientii, vanzare, negociere si dezvoltare a afacerii;
- Calitati deosebite in lucrul cu oamenii, coordonare, motivare si obtinere de rezultate;
- Cunostinte de operare a pachetului de programe Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, variat si cu multa raspundere proprie;
- Ocazia de a va dezvolta spiritul antreprenorial si creativitatea;
- Obtinerea unui venit in corelatie cu performanta manageriala.

PACHET SALARIAL MOTIVANT CORELAT CU PERFORMANTA

Posibilitati de cistig invepind cu 400 eur