PRIVATE BROKER COORDONATOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea produselor de asigurari de viata si non-viata de la diverse firme de asigurari de renume.
-Crearea unui portofoliu de clienti si mentinerea acestora.
-Promovarea planului de cariera a firmei si crearea unei echipe de vanzari si dezvoltarea permanenta a acesteia
-Coordonarea , organizarea si monitorizarea echipei de vanzari
-Participarea la traininguri , cursuri de vanzare, de perfectionare si informari organizate atat pe plan national cat si pe plan international

CERINTE

-Persoane dinamice, ambitioase , comunicative, indiferent de experienta, dornice sa-si creeze o cariera in domeniul financiar sau al asigurarilor,sau pur si simplu pentru majorarea veniturilor lunare.
-Ambitie de a acumula experienta si de a promova
-Gandire pozitiva, cooperant, entuziast si cu foarte bune abilitati de rezolvare a problemelor
-Deschidere de nou si catre oameni
-Focusat pe eficientizarea afacerii
-Capacitate de planificare si organizare
-Constituie avantaj experienta in promovarea produselor financiare, dezvoltarea , organizarea si monitorizarea unei echipe de vanz

BENEFICII OFERITE

-Venituri atractive
-Sistem de comisionare European
-Traininguri calificate
-Posibilitatea de promovare rapida
-Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
-Bonusuri substantiale si premii
-Independenta financiara