PHP Senior Web Developer

Dot Design Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam programator senior, cu experienta in aplicatii web.

Locul de munca disponibil este in Cluj Napoca, in regim full-time.

CERINTE

- PHP, AJAX, JSON, jQuery si XML
- HTML, CSS, JavaScript
- Linux / Apache

- Flash si Action Script - un mare plus

- experienta minim 2 ani in aplicatii web (php), portofoliu de proiecte
- limba engleza

BENEFICII OFERITE

- premii / proiect
- bonuri de masa
- alte beneficii.

Dot Design Studio este o firma de aplicatii web si webdesign din Cluj-Napoca, infiintata in anul 2002.

Colaboram cu parteneri din Statele Unite, Franta, Germania si Marea Britanie.

Suntem specializati in site-uri de e-commerce, de servicii online, de prezentare si multe altele.

Oferim salariu atractiv, negociabil la fiecare 3 luni, carte de munca, program de lucru de 8 ore, concediu de odihna de 21 zile, bonusuri pentru realizarea targetului fixat, premii la finalizarea proiectelor importante, bonuri de masa, alte beneficii.