PHP Senior Web Developer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam programator senior, cu experienta in aplicatii web. In cazul in care mai esti in Romania si doresti un salar motivant (care sa te faca sa mai ramai in tara), doresti sa lucrezi alaturi de o echipa entuziasta, intr-un sediu modern, sa realizezi proiecte provocatoare si din care sa ai ce invata nu ezita sa ne contactezi. Asiguram confidentialitatea celor care lucreaza in prezent in alta parte si simt nevoia de o schimbare in bine.

Daca nu este cazul tau recomanda-ne o persoana potrivita pentru acest post si daca-l angajam primesti 100 de euro.

Locul de munca disponibil este in Cluj Napoca, in regim full-time (angajat cu carte de munca, 8 ore/zi).

CERINTE

- PHP / OOP
- MySQL, PostgreSQL
- Linux / Apache
- HTML, CSS, AJAX
- experienta minim 2 ani in aplicatii web (php), portofoliu de proiecte
- limba engleza

BENEFICII OFERITE

- premii / proiect
- bonuri de masa
- alte beneficii.