PHP Developer

Freshbyte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Senior Web / PHP developeri care sa se alature echipei Freshbyte.

Avem nevoie de persoane cu experienta in PHP pentru proiectele in desfasurare si pentru proiectele noi care se bazeaza in mare parte pe CMS-uri cunoscute de tipul Drupal, Magento sau Symphony.

CERINTE

Cunostinte serioase de PHP, MySQL
Cunostinte de HTML, Javascript (jQuery), CSS
Experienta cu Subversion sau alte versiuni de control system
Reprezinta un plus experienta in Drupal, Magento sau Symphony
Limba engleza scris si vorbit
De preferinta din Cluj-Napoca sau dispus(a) a se stabili aici, insa nu este absolut necesar

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonusuri bazate pe performanta
Oportunitatea de a lucra pentru branduri de renume mondial
Program flexibil
Team building-uri

Venim cu solutii profesionale de branding, web design si dezvoltare web atat pentru clientii din afara Romaniei cat si pentru cei din tara.

De-a lungul anilor ne-am dovedit colaboratori de valoare si de incredere pentru companii din intreaga lume, iar acum iesim in intampinarea nevoii crescande a clientilor din Romania de a se alinia la tendintele europene si occidentale.