PERSONNEL DEVELOPER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- integrarea socio-profesionala a persoanelor nou-angajate in colectivul deja existent;
- intocmirea si urmarirea implementarii planurilor de instruire pentru fiecare angajat;
- mentinerea relatiei cu colaboratorii firmei pe partea de angajati;
- propunerea si implementarea unor strategii de atragere a talentelor pentru angajare;
- sustinerea unor programe de training intern;
- evaluari periodice de personal.

CERINTE

- experienta in domeniul integrarii si dezvoltarii personalului minim 1 an;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte de operare PC;
- excelente abilitati de comunicare, relationare;
- initiativa, seriozitate, dinamism;
- orientare spre rezultate;
- cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca profesionist;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

SMART TRAINING asista firma Autoworld, unul din cei mai importanti dealeri auto clujeni, care activeaza pe piata auto din anul 1999 ca si reprezentanta Volkswagen si Audi, pentru postul de Personnel Developer.