Personal pentru epilare definitiva ( salon infrumusetare )

Simo & Alex Wellness S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executarea de epilare definitiva;
- realizarea programarilor;
- evidenta incasarilor;
- curatenie.

CERINTE

Candidata ideala are diploma de cosmeticiana sau a mai lucrat cu aparate de epilare definitiva.

Totusi, noi oferim training, drept urmare ne adresam si persoanelor fara experienta in domeniu.

Avem nevoie de o persoana cu bune abilitati de comunicare, capabila sa interactioneze cu orice fel de clienta.

Cautam o persoana serioasa, comunicativa dispusa sa invete. Viitoarea angajata trebuie sa inteleaga ca daca oferim servicii de calitate incasarile vor creste iar venitul ei deasemenea.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix 700 ron + 5% comision din incasari (se poate ajunge usor la suma de 1500 RON si chiar sa o depaseasca)

- program de luni-vineri 13.00-21.00 si sambata 9.00-15.00';

salon de remodelare corporala si centru de epilare definitiva