Personal Magazin

Alta Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa incepi sau sa iti dezvolti cariera in comert? Cautam PERSONAL VANZARI, in domeniul materialelor de constructii, finisaje.

Responsabilitati:

-aprovizionarea rafturilor cu marfa;
-aranjarea marfurilor la raft in sistem;
- intampinarea clientilor;
-identificarea nevoilor clientilor prin discutii relaxate cu acestia;
-cautarea, oferirea si prezentarea celor mai potrivite solutii si pachete de produse in conformitate cu nevoile identificate.

CERINTE

Cautam o persoana pasionata de domeniul vanzarilor, dornica sa invete, proactiva si responsabila. Experienta in vanzari reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim: salariu fix + tichete de masa; decontare transport; traininguri de perfectionare; mediu placut de munca; echipa dedicata pregatita sa te invete tot ce stie.

Alta Consult este o companie ce ofera servicii integrate de IT si Resurse Umane.

Solutiile oferite partenerilor nostrii sunt eficiente si contribuie la dezvoltarea afacerii.