PERSONAL DE CONDUCERE SI EXECUTIE IN DOMENIUL TRANSPORTULUI DE VALORI IN CENTRUL REGIONAL CLUJ

G4S CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- in conformitate cu atributiile stabilite prin fisa postului fiecarei functii;
- cunoaste si respecta regulile de securitate si de acces, prevederile din regulamentele interne, procedurile de lucru, precum si regulile de protectia si securitatea muncii si PSI;
- respecta prevederile sistemului de management al calitatii si procedurile aplicabile;
- ia parte la programele de instruire periodica organizate de companie, certificand sub semnatura insusirea tuturor informatiilor transmise;
- nu consuma alcool, substante halucinogene sau medicamente care influenteaza starea psihica, atentia, capacitatea de lucru si actiune;
- se prezinta la serviciu odihnit;
- respecta ierarhia, este politicos;
- se preocupa de formarea si pastrarea unei imagini pozitive a companiei la locul de munca si in afara acestuia;

CERINTE

G4S CASH SERVICES anunta deschiderea in luna martie a celui de-al 8-lea Centru de Procesare din Romania, pentru regiunea Cluj. In acest scop, angajam personal pentru ocuparea urmatoarelor posturi:

- Inspector de Securitate
- Inspector PM (secretara)
- Sef Serviciu Logistic
- Sef Birou Tehnic ATM
- Sef Serviciu Procesare Numerar
- Sefi Sectie Procesare Numerar
- Administrator Retea Calculatoare
- Administrator Baze de Date ATM
- Tehnician ATM si Tehnician Mecanic
- Inspectori Exploatare Trafic
- Soferi
- Transportatori Valori
- Verificatori Bani
- Manipulatori
- Trezorier
- Operatori Date
- Gestionar Depozit ATM
- Femeie de Serviciu

In selectionarea candidatilor se vor lua in calcul urmatoarele criterii:
- studii conforme functiei pentru care se opteaza;
- minim 1 an experienta in domeniul pentru care se opteaza;
- disponibilitate pentru deplasari, lucrul in ture, munca pe timp de noapte;
-integritate si seriozitate;
- rezistenta la stres si stabilitate emotionala;
- siguranta de sine, dinamism, simt al raspunderii, motivatie pentru munca;
-mediul social si familial de provenienta fara antecedente semnificative: boli psihice, consum excesiv de alcool, tentative de suicid;
- fara antecedente personale patologice majore: sechele dupa diverse accidente, crize de pierdere a cunostintei, tentative de suicid;
- absenta unor abateri disciplinare semnificative: diverse sanctiuni primite la locurile de munca anterioare, amenda penala;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
- conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
- oportunitatea de a munci intr-o companie internationala, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

G4S CASH SERVICES este membra a Group 4 Securicor, companie aflata pe loculi intai la nivel mondial in domeniul prestarii de servicii de securitate: paza, monitorizare si interventie, sisteme tehnice de securitate, transport valori, procesare bani, alimentare si mentenanta de nivel 1 ATM.
În Romania, Group 4 Securicor este prezent din 2002 si totalizeaza astazi peste 7.000 de salariati cu o infrastructura dezvoltata la nivelul tuturor judetelor.
Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca, Banca Transilvania, CEC, Posta Romana, Kenvelo, Kaufland, Hewlett-Packard s.a