Patinoar artificial Cluj-Napoca (Cora)

Fiesta Sport Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati la patinoarului artificial din cadrul hypermarketului Cora Cluj-Napoca . Caserie/bar (nefumatori), acces patinoar, închirieri echipament sportiv, operare utilaje de curatat gheata, alte activitati in cadrul bazei de agrment (patinoar). Program flexibil , full time sau part time pentru peroada 15 (30) noiembrie / 1 martie sau pe perioada vacantei de iarna 26 decembrie/15 ianuarie.

CERINTE

Nu este necesara experienta in domeniu.
Se cere profesionalism, seriozitate, punctualitate, mai ales ca se lucreaza cu publicul .
Sarcinile in cadrul firmei sunt diverse de aceea angajatul trbuie sa sa adapteze lucrului in echipa.
Pentru cei care aleg doar perioada de vacanta am prefera studenti, absolvenți de liceu, sau elevi in ultimele clase de liceu.

BENEFICII OFERITE

Salar in funcție de activitati si responsabilități cuprins intre 900 si 1200 lei pe luna , pentru norma intraga. Pentru part time proportional cu timpul lucrat.
Trimiteți CV pe : patinoar.cluj@gmail.com
sau mobil 0720530104