Ospatari pentru Pensiunea Andreea Baisoara-Cluj Napoca

sc.agatour.srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tot ce tine de domeniul chelneriei.

CERINTE

Experienta de minim un an intr-un post similar.
Cunoasterea indatoririlor postului.

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza doua saptamani pe luna, transportul daca sunteti din cluj se deconteaza, bacsisul este al dumneavoastra, se imparte doar cu bucataria.
Va asiguram cazare. Conditii de munca deosebite.

Pensiunea Andreea **** este situata in Statiunea Muntele Baisorii cunoscuta sub numele de Baisoara in mijlocul naturii,la doar 500 m de partia de schi. Am inaugurat pensiunea in 2009 incercand sa aducem o oaza de liniste tuturor celor care doresc sa evadeze din aglomeratia urbana.

     Pensiunea Andreea**** are 44 de locuri de cazare in camere cu un pat,cu 2 paturi sau apartamente,restaurant,bar,sala de fitness,sauna si hidromasaj,parcare,teren de sport,gratar in aer liber si multe altele pe care va asteptam sa le descoperiti.