Ospatari / Ospatarite - Hotel Mediterranean Beach - Limasol (Cipru)

SC Jobs Resort Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ospatari / ospatarite in BARUL / RESTAURANTUL hotelului sau locatii gen PISCINA hotelului (job-ul se desfasoara doar in interiorul Hotelului).

Website-ul locatiei: www.medbeach.com

CERINTE

- Engleza obligatoriu la nivel de conversatie / mediu;
- Germana si/sau Rusa e un bonus;
- Experienta anterioara si pregatire in domeniu;
- Disponibilitate de lucru de 8 ore/zi (inclusiv ture);
- PASAPORT valid pe o perioada de minimum 1, maximum 2 ani (pe durata contractului).
- cheltuielile cu transportul cad in sarcina APLICANTULUI

BENEFICII OFERITE

- salariul 11 cyp / zi (net) + bacsis (1 cyp = 1,81 euro);
- cazarea si mancarea (3 mese/zi) asigurate in mod gratuit;
- asigurare medicala pe durata contractului;
- contracte cu durata de 1 - 2 ani.

Oferim consultanta in identificarea unui contract de munca pentru OSPATAR / OSPATARITA in Cipru.