Ospatar si ajutor ospatar (piccolo)

Shanghai Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant Shanghai - cel mai select restaurant chinezesc din Cluj - angajeaza pentru locatia de pe Calea Turzii (7 sali si 100 de locuri + terasa de 80 locuri) ospatari si piccolo (fete si baieti).

Pentru detalii si pre-interviu va rugam sa-l contactati pe Dl Dan Oprisiu (sef restaurant) la numarul de telefon 0723-644785

CERINTE

- persoana ordonata, serioasa
- experienta in domeniu
- cunostinte PC
- cunoasterea unei limbi de circulatie mondiala constituie avantaj

Restaurant Shanghai s-a deschis in Cluj-Napoca, in aprilie 1998, prin unirea eforturilor a trei asociati - doi romani si un chinez.

Inca de la deschidere am dorit sa oferim clientilor nostri preparate si servicii de calitate intr-o ambianta cat mai placuta.

In toti acesti ani am cautat sa imbunatatim oferta noastra si speram ca am reusit sa satisfacem intr-o cat mai mare masura exigentele clientilor nostri, prin specificul nostru castigandu-ne un loc aparte pe piata restaurantelor din Cluj.