Oportunitati de cariera pentru vorbitorii de limbi straine

Perform Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca indeplinesti cumulativ aceste cerinte si doresti sa iti incepi cariera profesionala, vino sa identificam impreuna domeniul de activitate potrivit abilitatilor tale.

Vei participa la scurt program de evaluare a abilitatilor, dupa care iti oferim oportunitatea unui job de interes pentru tine.

CERINTE

- Cunostinte de limba ENGLEZA la nivel mediu-avansat.

- Cunoasterea unei a doua limbi straine, de circulatie europeana, la nivel avansat: FRANCEZA / ITALIANA / SPANIOLA / PORTUGHEZA / GERMANA

- Absolvent studii superioare.

- Cunostinte operare PC

- Abilitati bune de comunicare.

- Atitudine profesionista.

- Dorinta de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv.

BENEFICII OFERITE

- Cursuri de specialitate.

- Oportunitati de cariera in cadrul unei companii multinationale prestigioase.

- Mediu de lucru placut si profesionist.

- Pachet salarial atractiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de resurse umane