OPERATORI SOLICITARE PLATI IN LIMBA ITALIANA

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FSP Global cauta operatori telefonici, cunoscatori ai limbii ITALIENE, pentru postul de gestionare credite, solicitare plati. Reprezinta avantaj experienta, chiar si scurta, de operator Call-Center. Trimiteti CV-ul dvs cu o poza sau doua la adresa jobs.crediti@fspglobal.com, Ne puteti contacta si la tel. 0364.885677. SC FSP GLOBAL SRL.

Jobul presupune:
efectuarea de apeluri in outbound, solicitare client, solutionare eventuale problematici, cautari Internet

CERINTE

- cunoasterea limbii ITALIENE (scris, vorbit cel putin la nivel B2)
- familiaritate in utilizarea PC-ului
- familiaritate in cautari pe Internet
- experienta, chiar si minima, de operator call center poate constitui un avantaj

Personalitate:
puternica, decisa, calitati leadership, capacitate de integrare in echipa, abilitati dezvoltate de comunicare si convingere, amabilitate in comunicare si constanta, atitudine pozitiva, orientata spre solutionarea unor posibile probleme emergente

BENEFICII OFERITE

Training profesional si tehnic si formare profesionala specializata asigurata de profesionisti in domeniu.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.