OPERATORI GESTIUNE CLIENTI SI SOLICITARI

SC FSP GLOBAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operatori telefonici pentru serviciul Gestiune Clienti Credite si Solicitari plati. Sediul de munca Cluj Napoca. CERINTE OBLIGATORII cunoasterea limbii italiene. Oferim salariu competitiv si posibilitatea de a lucra intr-un ambient multinational operand sisteme avansate. Se asigura formare profesionala continua cu trainer experti. Precedenta experienta Call Center sau Phone Collection poate constitui un avantaj.

Trimite CV la adresa jobs.crediti@fspglobal.com, indicand in titlu "CREDITI"

TOTI CEI CARE AU APLICAT TRIMITANDU-NE CV-UL DE PESTE DOUA LUNI POT REAPLICA DEOARECE ESTE VORBA DE O NOUA SELECTIE.

TOTI CEI CARE AU MAI PARTICIPAT LA INTERVIURI CU ECHIPA NOASTRA DE RECRUTARE DE PESTE DOUA LUNI ISI POT REPROPUNE CANDIDATURA, SPECIFICAND CA AU MAI PARTICIPAT LA INTERVIURI CU ECHIPA NOASTRA DE RECRUTARE

CERINTE

CERINTA OBLIGATORIE cunoasterea limbii italiene vorbit scris
Precedenta experienta Call Center sau Phone Collection poate constitui un avantaj.
Binevenita si cunoasterea la nivel cel putin mediu al unei a doua limbi de circulatie europeana, preferabil Engleza.

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu competitiv si posibilitatea de a lucra intr-un ambient multinational operand sisteme avansate.
Se asigura formare profesionala continua cu trainer experti.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.