Operatori CNC - AMADA

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator CNC - AMADA

Executa operatiile pe masini CNC in conformitate cu documentatia tehnica pusa la dispozitie.
Regleaza si opereaza masina CNC.

Tipul masinii: presa de indoire Amada de 170 tone forta si deschidere de 3 m.

CERINTE

Experienta anterioara de lucru minim 1 ani pe centre de prelucrare cu comanda numerica
Studii medii
Cunoaşterea desenului technic
Abilitati de operare cu precizie mare

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare