OPERATORI CALL CENTER SERVICIU H24

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in perioada studentiei si iti cauti un job full-time/part-time? Stapanesti bine limbile Italiana si Engleza? Vrei sa acumulezi experienta de munca?Trimite-ne CV-ul insotit de una sau doua fotografii la adresa jobs.intern@fspglobal.com, sau contacteaza-ne telefonic la numarul 0364.885677.

FSP Global angajeaza pentru sediul din Cluj Napoca operatori Call Center pentru serviciul H24. Serviciul presupune ture prin rotatie, cu disponibilitate pentru:

-ture pe timpul noptii (2 pana la 5 nopti pe saptamana)
-ture prin rotatie, pe timpul zilei si pe timpul noptii
-ture pe timpul noptii sambata si/sau duminica

Jobul presupune:
preluare apeluri inbound, gestionarea si solutionarea problemelor clientilor, oferire/preluare de informatii, cautari internet ecc.

CERINTE

Obligatoriu:
-o buna padronanta a limbilor ITALIANA si ENGLEZA (minim nivel B2)
- utilizare PC si Internet experimentata

Profilul candidatului:
flexibiltiate, precizie, atentie maxima la detalii, seriozitate maxima, empatie la problemele clientului, capacitate de a gestiona situatii care au legatura cu apelurile de urgenta fie in italiana, fie in engleza, atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

Se ofera
-salariu motivant,
-posibilitatea de a castiga experienta,
-training profesional si lingvistic,
-formare professionala continua.

Suntem o echipa tanara si dinamica, cu experienta multinationala.

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.