OPERATORI CALL CENTER LIMBA ITALIANA

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

FSP Global S.r.l. , este o firma italiana care ofera servicii in outsourcing.
Cautam persoane automotivate si independente, care abordeaza munca cu seriozitate si autonomiei si au un nivel bun de limba italiana.
Sunt disponibile posturi full-time (8 ore) si part time (6 ore e 4 ore) pentru sediul nostru din Cluj-Napoca.

CERINTE

Oferim formare constanta si calificata și un pachet salarial competitiv.
Oferim locuri de munca pentru: operatori Call Center, cu si fara experienta, pentru servicii inbound si outbound, operatori servicii customer care si informatii telefonice, operatori telemarketing
Pentru toate posturile este prevazut un salariu atractiv. Pentru cei care sunt disponibili pentru serviciul de noapte si week-end, salariul este foarte atractiv

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.