OPERATOR TELEVANZARI (TELESALES)

AX PERPETUUM IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si ofertarea telefonica a produselor sociatatii;
-Identificarea nevoilor de materiale de amenajari interioare existente pe piata;
- Centralizarea rapoartelor pentru fortele de vanzari si inregistrarea acestora sub forma electronica;

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tenace, meticuloasa, bine organizata, cu o prezenta placuta.

CERINTE :
-Studii medii / superioare in curs;
-Prezenta placuta;
-Operare PC (Word, Excel);

BENEFICII OFERITE

PERPETUUM ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare,telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

AX PERPETUUM IMPEX SRL, (www.perpetuum.ro) este o companie nationala cu capital privat rom¿nesc, cu peste 10 ani de activitate, avand un portofoliu diversificat si cuprinzator ¿n domeniul amenajarilor interioare:

1. Pardoseli: mocheta, covoare, pardoseala PVC, parchet stratificat, gazon artficial, podele suprainaltate, presuri, sape si amorse, presuri profesionale;
2. Usi: interior, exterior, tehnice, tocuri de usa;
3. Profiline: plinte si profile-pentru gresie si faianta, trepte, trepte, trecere, parchet, acoperitori din fibra de sticla, tavane false;
4. Textile: perdele, draperii, tapiterii, pasmanterie, sisteme de prindere, colectii de baie si bucatarie(covoare, prosoape, draperii, etc);
5. Prestari servicii: servicii de montaj mocheta si pardoseala PVC, etc.