OPERATOR TELESALES VORBITOR DE LIMBA ITALIANĂ

SC FSPGLORAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Cerinţe:
Cunoştinţe avansate de limba italiană
Personalitate deschisă şi convingătoare
Capacităţi excelente de relaţionare
Orientat spre munca în echipă şi rezultate
Persoană dinamică, flexibilă, cu iniţiativă
Caracter pozitiv şi entuziast
Serios şi ambiţios
Experienţă consolidată în vânzarea prin telefon, apelând potenţiali clienţi pentru a le propune servicii şi produse

Este foarte important să descrieţi detaliat experienţa în vânzarea prin telefon şi succesurile obţinute.
Descrieţi cunoştinţele de PC şi Internet.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu fix de 500 Euro (8 ore), 375 (6 ore), 250 Euro (4 ore)
Bonusuri în funcţie de rezultate
Bonuri de masă

FSP Global este o companie specializata in activitati de outbound si inbound. Abordarea dinamica, personalizata si dedicata situeaza compania intre primele puncte de referinta din sectorul de outsourcing din Europa de Vest.