Operator Telesales (Norvegiana)

Human Direct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania pentru care recrutăm este specializată in dezvoltarea si implementarea de solutii software pentru telecomunicatii mobile.

Descrierea pozitiei:
Prezentarea, promovarea si vanzarea telefonica a produselor si serviciilor companiei client

Responsabilitati:
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor cu standardele si politicile comerciale ale companiilor client
- Largirea portofoliului de clienti
- Programarea intalnirilor de negociere cu potentiali colaboratori
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti
- Propunerea unor strategii noi pentru atragerea clientilor
- Realizarea rapoartelor de activitate
- Pregateste documentele

CERINTE

- Cunostinte avansate de limba norvegiana
- Experienta in domeniul vanzarilor telefonice/Serviciu clienti
- Persoana dinamica, proactiva
- Abilitati excelente de comunicare
- Pasiune pentru domeniul vanzarilor, mai ales pentru vanzarea telefonica
- Persuasiune si ambitie
- Persoana constiincioasa si serioasa
- Capacitati organizatorice foarte bune
- Orientare catre client
- Persoana orientata spre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Salar fix + bonusuri corelate cu performantele obtinute
- Mediu de lucru modern
- Management orientat spre oameni si spre valori

HUMAN DIRECT este o firmă de consultanţă în Resurse Umane şi Psihologie Organizaţional-Managerială care oferă suport companiilor în Recrutarea şi Selecţia angajaţilor cu ajutorul metodelor unice de evaluare candidaţi.