OPERATOR TELESALES

EXPERT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. executarea comenzilor de transport rutier furnizate de acesta sau obtinute din piata:
2. cautarea in piata a transportatorilor necesari pentru acoperirea comenzilor primite/obtinute;
3. dezvoltarea portofoliului de comenzi prin atragerea de noi clienti;
4. urmarirea comenzilor executate pana la incasarea c/val. acestora;
5. procesarea documentelor necesare bunei desfasurari a activitatii;
6. mentinerea la zi a bazelor de date ale casei de expeditii

CERINTE

Persoana selectata va fi responsabila cu executarea comenzilor primite de la clientii actuali ai firmei, precum si cu cresterea bazei de clienti si generarea de noi afaceri.
Candidatul de succes va trebui sa fie capabil ca prin efortul personal sa creasca numarul de clienti si eficienta curselor efectuate.
Profil:
Fluent in Engleza, a doua limba straina ar fi un plus.
Experienta de min. 3 ani in vanzari
Persoana trebuie sa fie matura, dedicata, dinamica, organizata, motivata de obtinerea rezultatelor. Excelente abilitati de comunicare.
Cunostiinte de operare pe calculator in programele Windows, Word, Excel, Outlook

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil
- fix + comision din vanzari

companie de intermedieri transporturi in regim international si intern