OPERATOR TELESALES

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru,

Importanta firma de distributie medicamente cu activitate la nivel national.

- Preluarea comenzilor de la beneficiari prin intermediul agentului de vanzari;
- Facturarea comenzilor primite;
- Mentinerea legaturii cu reprezentantii de vanzari;
- Prezentarea telefonica a promotiilor.

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte de operare PC;
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri din vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

Noi, Psihoselect

o echipa de profesionisti in domeniul resurselor umane, care analizeaza nevoile clientilor nostri si propune servicii customizate pentru acestia. Cu o experienta de peste sapte ani in domeniu am dezvoltat un pachet complet de activitati care cuprind:
- Recrutare si selectie pentru pozitii de top si middle management
- Audit de personal (Assessment centre, Evaluarea psihologica, Evaluarea performantelor, Evaluarea satisfactiei in munca)
- Training (Tehnici de vanzare, Negociere, Leadership, Teambuilding, Time management, Coaching)
- Al saptelea serviciu ( Diagnoza culturii organizationale, Proiecte de interventie organizationala, Strategii de motivare, Restructurare organizationala, Proiecte de retentie a personalului)

www.psihoselect.ro