Operator masina de implicuit

Tipo Direct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa opera¿iile de tiparire, debitare, faltuire, implicuire, ambalare si etichetare cu respectarea instructiunilor de lucru specifice
- verifica, analizeaza si regleaza dispozitivele masinii
- verific¿ alimentarea masinii cu plicuri / alte materiale necesare
- preia produsele finite si le ambaleaza
- verifica calitatea produsului finit

CERINTE

Scoala profesionala / liceu cu profil tehnic
Cunostinte operare calculator
Disponibilitate la lucru in 3 schimburi

Avantaje:
- experienta anterioara in tipografii
- cunoasterea limbii maghiare

BENEFICII OFERITE

salariu brut 750 lei
bonuri de masa

Avand 12 ani de experienta in domeniul tiparului de siguranta si dispunand de tehnologii moderne, putem oferi clientilor nostri o gama larga de produse complexe si servicii tipografice de inalta performanta.

Prin sediul sau din Cluj si punctul de lucru din Bucuresti, S.C Tipo Direct SRL ofera societatilor de asigurare, comerciale si de telecomunicatii, banci, respectiv regiilor autonome servicii de personalizare, procesare electronica a documentelor si arhivare, cu posibilitatea de a onora comenzi in cantitati mari.