OPERATOR GESTIUNE DATE SI CREDITE PE LIMBA ITALIANA

SC RE COLLECTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Daca esti o persoana ce cunoaste foarte bine limba italiana – vorbit, citit, scris
- nu ai experienta in domeniu, dar ai experienta in utilizarea calculatorului
- ai varsta cuprinsa intre 23 – 45 de ani
- ai studii medii
- esti atent la detalii, ai spirit de echipa si te adaptezi usor la un nou mediu de lucru
Atunci tu esti cel pe care il cautam.
Dorim sa integram in echipa noastra persoane dinamice, comunicative, responsabile si dornice sa lucreze intr-un domeniu ce aduce inovatie pe piata romaneasca – gestiunea de date si credite.

BENEFICII OFERITE

- un salariu motivant
- tichete de masa si bonusuri in functie de rezultate
- training gratuit si perfectionare continua in domeniul gestiunii de date si credite
- contract de munca
- oportunitati de promovare

SC RE COLLECTION SRL este in Cluj din iulie 2007 si are ca domeniu de activitate gestiunea datelor si a creditelor, un sector nou si mai putin cunoscut, in plina dezvoltare pe piata din Romania. In prezent societatea detine un portofoliu de clienti in continua crestere, ce cuprinde nume importante din sectoarele administrativ, financiar - bancar si din randul principalilor furnizori de utilitati din Italia.