OPERATOR FACTURARE CLUJ-NAPOCA, COD OF - CJ

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emite documentele fiscale si avizele conform comenzilor clientilor preluate de la angajatii din vanzari
- Verifica stocul de marfa fizic si scriptic si intocmeste facturile de stoc
- Opereaza incasarile cash ale agentilor de vanzari
- Pregateste diversele rapoarte de vanzari, financiare sau de gestiune, zilnic, saptamanal sau lunar.

CERINTE

Cautam absolventi de facultate/liceu cu profil economic, cu experienta relevanta in distributie. Reprezinta un avantaj cunostintele excelente de contabilitate primara. Apreciem seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii si de comunicare cu forta de vanzari.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
- Salariu motivant, pe masura realizarilor.

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala CLUJ-NAPOCA, pe pozitia de OPERATOR FACTURARE cod OF-CJ.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail asmcj@chio.ro sau fax 0264/435 029, cu precizarea codului pozitiei.