OPERATOR FACTURARE

S.C. DENSO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea comenzilor;
- facturare;
- mentinerea legaturii cu clientii;
- se lucreaza in Winmentor si Abstract.

CERINTE

- cunostinte/ experienta facturare
- abilitati/ experienta in relatiile cu clientii
- prezentabil (a)
- sociabil (a)
- atitudine pozitiva, deschisa
- organizare
- studiile in domeniu reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix, bonus targhet, bonuri masa, transport, prime sarbatori, concedii platite;
- formare profesionala (familiarizarea cu programele utilizate);
- participarea la evenimentele organizate de firma: team-building, excursii.

Firma DENSO-HR ofera servicii de recrutare-selectie de personal, asistenta in dezvoltarea departamentelor HR, evaluare psiho-profesionala a angajatilor.

Clientul nostru este BIZMANN, distribuitor dulgherie, tamplarie lemn, PVC, aluminiu, ferestre, usi , izolatii, acoperiri, materiale constructii.
Compania este infiintata in anul 2003, de atunci cunoscand o ampla dezvoltare la nivel national.
Pentru mai multe detalii accesati: http://www.bizmann.ro