Operator Copy-Center

S.C. ALFASOFT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cu ce ne ocupam si ce vei face?

Printare si scanare a documentelor si imaginilor pe diverse aparate si materiale.
Executare de mici modificari si adjustari ale documentelor pentru a se incadra in cerintele clientilor(ex: Resizing, Croping, Adjust to format, Profile, etc.)
Prezentarea produselor companiei catre clienti. Exemple produse: Planse Tehnice, Carti de Vizita, Fotografii, Postere, Bannere, etc.

CERINTE

Daca te pricepi la softuri din domeniul grafic si office si ai un background in Tech esti foarte probabil persoana pe care o cautam pentru a se alatura unei echipei noastre.

E perfect daca stii softurile:
1.Adobe Photoshop (Nivel mediu - minim)
2.Microsoft Office (Nivel mediu - minim)

Abilitati de baza de tehnoredactare sunt necesare.
Abilitati de comunicare, experienta in lucru cu clientii reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Ce iti putem oferi?

- Un loc de munca foarte stabil (De 25 de ani in domeniu)
- Un salariu motivant
- On-Site Training
- Video Tutorials (40+ cursuri video pentru a afla tot ce trebuie sa stii la job)
- O locatie usor accesibila (Piata Cipariu)

Alfasoft este firma cu cea mai mare experienta in procesare de documente din Cluj-Napoca, cu o vechime de peste 25 de ani in domeniu.

Domeniul de activitate include solutii de printare, scanare si copiere a documentelor, cartilor si planselor. In prezent avem sedii in 3 orase: Cluj-Napoca, Zalau si Baia-Mare.

Incurajam creativitatea, ideile de optimizare si automatizare, teamwork-ul precum si un mediu de lucru placut.