OPERATOR CALL CENTER - Limba Italiana

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colectarea si prelucrarea de informatii/date
Contactarea telefonica a clientilor si recuperarea creantelor
Oferirea de consultanta telefonica
Verificarea si gestionarea documentelor

CERINTE

Cunoasterea limbii italiane la nivel avansat
Absolvent de studii medii
Bune abilitati de operare PC
Experienta in call center sau customer care (avantaj)
Bune abilitati de comunicare si negociere, sociabilitate, seriozitate, adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Instruire profesionala
Oportunitati de dezvoltare si promovare
Mediu de lucru agreabil

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

smart training

str. constantin brancusi 2/9
cluj-napoca
tel/fax: 0264.450.608
gsm: 0755.020.571
recrutare@smart-training.ro

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training care va ofera oportunitatea de a beneficia de oferte de munca variate! Precizati postul pentru care aplicati!

Smart training asista firma specializata in domeniul gestiunii datelor si creditelor, in procesul de recrutare si selectie pentru postul de OPERATOR CALL CENTER - Limba Italiana