OPERATOR CALL CENTER - limba germana

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactul telefonic permanent cu clientii firmei;
- Identificarea trebuintelor clientului;
- Intocmirea de rapoarte despre clienti;
- Focalizarea atentiei asupra satisfactiei clientului;
- Informarea clientilor despre eventualele modificari aparute pe parcurs;
- Pastrarea confidentialitatii informatiilor;

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, rabdare, invatare rapida a serviciilor firmei;
- Orientare catre client;
- Studii superioare finalizate;
- Abilitati de operare PC;
- Experienta anterioara in CALL CENTER (constituie un avantaj);
- Cunoasterea limbii germana;

BENEFICII OFERITE

- Companie dinamica, moderna, in plina ascensiune;
- Posibilitati de instruire profesionala;
- Logistica aferenta postului (birou separat, PC, internet, telefon fix);

Smart Training, importanta firma de consultanta in domeniul Resurselor Umane, asista unul dintre clientii sai in selectia pentru postul de: OPERATOR CALL CENTER