Operator Call Center - Lb.Maghiara

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• promoveaza si vinde serviciile companiei;
• efectuarea si / sau preluarea de apeluri;
• inregistratea interactiunilor in aplicatiile informatice;
• identifica corect solicitarile clientilor, ofera raspunsuri profesioniste, se implica activ in rezolvarea problemelor semnalate de clienti pastrand un ton amabil si profesionist pe toata durata apelului;
• indeplinirea obiectivelor specifice fiecarui serviciu.

CERINTE

• Cunostinte avansate de limba maghiara (scris, citit, vorbit) - obligatoriu
• abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
• atitudine pozitiva si perseverenta;
• cunostiinte de operare a calculatorului (Windows, MS Office);
• spirit de echipa;
• experienta anterioara intr-un call center (constituie un avantaj).
• Studenti (avantaj)

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare

Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la:
Adresa: Cluj-Napoca, str. Iuliu Maniu, nr. 17, ap. 7, 400095
Tel/fax: +40264431985
www.starjobs.eu

Mobil: +40 0748-474493
cariere@starjobs.eu