OPERATOR CALL CENTER

SC CONTACTCENTER RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cercetare de piata prin intermediul telefonului,
consta in aplicarea de chestionare consumatorilor din Italia si Germania. Activitatea presupune formularea de intrebari specifice, inregistrarea cu acuratete a raspunsurilor primite de la persoana intervievata in sistem, intalniri zilnice cu supervisorul pentru a supune discutiei sarcinile desemnate si progresul, identificarea si raportarea problemelor aparute in procesul de obtinere a datelor valide.

CERINTE

Excelente abilitati lingvistice in una dintre limbile: italiana/germana
Abilitati de comunicare si spirit persuasiv
Persoane dinamice si optimiste
Persoane orientate spre rezultate si procedura

BENEFICII OFERITE

Salariu de baza + procent din numarul de interviuri realizate + tichete de masa
Servicii medicale gratuite

Din martie 2003, CONTACTCENTER RO ofera solutii in domeniul serviciilor call center - outbound (cercetari de piata,telemarketing, sondaje de opinie) si inbound (rezervari bilete de avion, abonamente presa, transferuri de bani, asistenta 24/24 )