Operator Call Center

Imagistica Advertising - Call Mania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Am inceput activitatea in primavara anului 2009 si suntem in continua dezvoltare si operam orice tip de servicii de Call Center. In ultimii doi ani am muncit, am invatat, ne-am distrat si ne-am consolidat echipele, iar acum ne laudam ca suntem cel mai mare Call Center de vanzari din Transilvania.

CERINTE

Te vom suna daca iti doresti foarte tare si daca:
• ai abilitati foarte bune de comunicare
• esti capabil sa empatizezi chiar si cu persoane care nu iti plac
• esti o fire dinamica, responsabila si dornica de performante si afirmare
• vrei neaparat sa lucrezi intr-o echipa adevarata NU de unul singur

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
• salariu fix motivant
• bonusuri si concursuri periodice cu premii (de exemplu : excursii la Budapesta, Hajduszoboszlo, Bratislava, zboruri cu parapanta etc.)
• posibilitatea de a alege intre un program de lucru full-time si un program de lucru part-time
• training gratuit
• team-building-uri
• oportunitati de promovare reale

Trimite un CV la e-mail: resurse@callmania.ro
Telefon contact: 0731 84 00 36, 0731 84 00 37

www.callmania.ro – descriere servicii

DESCRIEREA FIRMEI

www.callmania.ro
www.imagistica.com