Operator Call Center

Magazinul de Asigurari

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem un broker de asigurari care foloseste ca metoda de vanzare sistemul call center. Valoarea fundamentala a companiei este profesionalismul demonstrat atat in relatiile cu clientii cat si cu companiile de asigurari din Romania.
Personalul propriu si colaboratorii sunt selectati pe baza unor criterii riguroase si beneficiaza la intrarea in companie de programe de pregatire specifice.

CERINTE

Cautam colaboratori pentru echipa de vanzari directe!
Activitatea consta in contactarea clientilor in vederea ofertarii cu pachetele de produse de asigurare NON VIATA (RCA, CASCO, locuinta,etc.) si dezvoltarea bazei de date.
Cerinte:
- Persoana dinamica cu abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Persuasiune si perseverenta;
- Capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de angajare cu salariu fix si comision motivant din realizari.
Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare si vanzari prin telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie Broker Asigurari