Operator Calculator

BF&Partners Financial SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea si lucrul cu bazele de date;
- Spirit analitic si capacitate de sinteza;
- Culegerea informatiilor de pe internet si structurarea acestora;

CERINTE

- studii medii sau superioare in special in domeniul economic;
- nu este necesara experienta;
- abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Office), in special Excel;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- cunostinte minime de contabilitate;
- disponibilitate pentru program flexibil;
- capacitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

- mediu de munca tanar si dinamic;
- pachet salarial atractiv.

Persoanele interesate vor putea aplica pana la data de 31.01.2007 :
- Scrisorea de intentie;
- CV-ul (cu mentionarea detaliilor de contact).

* Doar persoanele selectate vor fi contactate in vederea programarii la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Cluj-Napoca, Str. Axente Sever nr. 44, jud.Cluj