Operator baze de date

Centrul de Orientare si Consiliere Profesionala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Colectare date de pe paginile web ale universităților din țară și străinătate;
Introducere date în EXCEL sau SPSS;
Introducere chestionare în EXCEL sau SPSS;
Transmitere emailuri, centralizare răspunsuri;
Elaborare rapoarte;
Participare la organizarea altor activități în cadrul centrului.

CERINTE

Persoană organizată, atentă la detalii;
Seriozitate, flexibilitate, corectitudine;
Cunostinte si abilitati de operare PC (operarea în Excel și SPSS reprezintă un avantaj);
Cunoștințele de limba engleză reprezintă un avantaj;
Cunoștințele de utilizare de softuri transmitere emailuri reprezintă un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Pregatire si perfectionare in domeniu;
Oportunitati de dezvoltare personala;
Echipa de munca tanara.

Centrul de Orientare și Consiliere Profesională FSEGA este un partener în demersul de orientare în carieră pentru studenții și absolvenții Facultății de Științe Economice si Gestiunea Afacerilor, UBB, dar si un punct de interfața între Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor și organizații potențial ofertanți de locuri de muncă.

Centrul apartine Facultatii de Stiinte Economice si Gestiunea Afacerilor, Universitatea Babes-Bolyai si ofera servicii în domeniul resurselor umane, consiliere in cariera, cursuri și workshopuri de dezvoltare profesională.