Operatoare Sală de Jocuri

WINGAMES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operatoarea sălii de jocuri va avea în principal următoarele responsabilități:

- Întampinarea clienților, preluarea comenzilor și servirea într-o manieră cât mai profesionistă;
- Informarea clienților referitoare la modul de funcționare al aparatelor de joc și la regulile de joc;
- Supravegherea permanentă a modului de desfășurare a activității în sala de joc;
- Realizarea plăților corespunzătoare câștigurilor obținute de clienți;

- Întocmirea încasărilor zilnice și predarea gestiunii;

CERINTE

Candidata ideală trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:

- Studii medii finalizate cu diplomă de bacalaureat;
- Aspect fizic placut, îngrijit;
- Abilități de calcul mathematic;
- Orientare către client;
- Bune abilități de comunicare;
- Persoana dinamică, entuziastă, cu atitudine pozitivă;
- Responsabilitate, integritate, planificare și organizare;
- Bune abilități de lucru în echipă;
- Disponibilitate pentru lucrul în ture (inclusiv ture de noapte).

BENEFICII OFERITE

- Perioadă de training și acomodare;
- Salariu atractiv;
- Posibilitatea de dezvoltare profesională într-un domeniu atractiv;
- Mediu de lucru plăcut și dinamic;
- Echipă tânară.

Companie cu o vastă experiență în domeniul jocurilor de noroc, cu puncte de lucru răspândite în toată Transilvania.