Online event manager

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tirgu Mures

Companie tanara cauta persoana potrivita pentru alaturare in echipa sa. Se ofera beneficii si un salariu avantajos, veti face parte dintr-o echipa tanara unde aveti sansa sa va dezvoltati profesional

CERINTE

Cerinte:
-exprimare corecta in scris in limbile romana si engleza
-persoana organizata, metodica
-experienta in coordonarea evenimentelor online, organizarea unor concursuri
-cunostinte de utilizare a mijloacelor online
-Social media (folosirea Facebook si Twitter pentru promovarea evenimentelor organizate)
-YouTube, Trilulilu (upload si inserare in HTML de materiale video)
-Bloguri si forumuri (publicare articole, redactare texte scurte publicitare)
-cunostinte tehnice de baza in comunicarea audio-vizuala (formate video)
-capacitatea de a gasi solutii la situatii neprevazute in organizarea concursului
Start: imediat

BENEFICII OFERITE

Se ofera beneficii si un salariu avantajos, veti face parte dintr-o echipa tanara unde aveti sansa sa va dezvoltati profesional

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate