OFFICE MANAGER

ALTRES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa acest post va organiza activitatea administrativa si de vanzare a biroului nostru din Cluj Napoca.

Principalele responsabilitati vor fi:
- organizarea documentelor interne (fax-uri, contracte, oferte etc)
- mentinerea legaturii cu furnizorul de servicii contabile
- call-center - activitati de stabilire a intalnirilor de vanzare
- organizarea logistica a biroului
- mentinerea legaturii cu clientii/ colaboratorii/ furnizorii firmei
- responsabilitati de secretariat.

CERINTE

Daca esti in cautarea unui job flexibil,cu reale oportunitati de dezvoltare intr-o companie cu potential uman valoros, iata ce vrem de la tine:
- sa fii deschis(a), sa ai reale abilitati de comunicare si inter-relationare cu echipa/clientii;
- sa iti placa munca de birou dar sa nu te complaci in rutina zilnica;
- sa ai initiativa in a propune noi actiuni si proiecte;
- sa fii hotarat(a), persuasiv(a), dinamic(a);
- sa iti placa sa lucrezi cu oamenii si sa iti placa sa vorbesti la telefon;
- sa fii ordonat(a), atent(a) la detalii, organizat(a)
- sa vorbesti fluent limba engleza
- sa iti doresti sa te dezvolti profesional.

BENEFICII OFERITE

Promitem o atmosfera deschisa, bazata pe incredere si comunicare, un mediu de munca propice dezvoltarii profesionale si un salar motivant + bonusuri. La toate acestea se adauga si posibilitatile de promovare.

Ar fi usor de crezut ca ALTRES este o firma ce ofera servicii integrate de resurse umane. Si atat! Dupa ce ne veti fi clienti sau candidati, veti intelege filosofia muncii noastre.Ar fi usor doar de spus ca pentru noi este foarte importanta satisfactia si chiar fericirea oamenilor. Fie ca ne sunt clienti, candidati, furnizori, colaboratori. In estenta, a face consultanta in resurse umane, trebuie sa iei serios in discutie starea/psihicul/dispozitia OMULUI.Ar fi usor de afisat valorile ALTRES si mult mai usor de explicat. Insa, toate duc la acelasi lucru: implinire & satisfactie personala. Pentru ca acestea sunt cele mai importante instrumente de masurare a fericirii.In ALTRES, totul este usor! In cel mai rau caz, mai usor... Si asta pentru ca avem scopul de a da fiecaruia exact ce-l face fericit!.