Office Assistant (perioada determinata 2 ani)

Servelect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cam ce vei avea de facut:

- contabilizarea si inregistrarea documentelor primare în programul de contabilitate WinMentor;
- contabilizarea si inregistrarea registrului de casa;
- emiterea facturilor de vanzare si a documentelor specifice de expeditie catre clientii companiei;
- realizarea platilor catre furnizori si urmarirea incasarilor de la clienti;
- activitati specifice de secretariat (preluarea apelurilor telefonice, a corespondentei, a email-urilor si distribuirea lor, a protocolului);
- gestionarea, organizarea, arhivarea si actualizeaza informatiilor ce tin de partea administrativa, utilizand baza de date.

CERINTE

Daca:

- esti pasionat(a) de domeniul economic si iti place sa lucrezi cu cifre,
- esti o persoana responsabila, integra, organizata si punctuala,
- iti place sa gasesti solutii creative, sa te implici in munca ta si sa fii proactiv(a),
- esti absolvent(a) / masterand la FSEGA sau UTCN - Ing. Economica) - conditie obligatorie;
- cunosti limba engleza la nivel mediu, iti place sa lucrezi cu Microsoft Word si Excel,

s-ar putea sa fii colega/colegul pe care-l cautam!

BENEFICII OFERITE

Noi iti vom oferi contextul:

- suport, coordonare si instruire din partea departamentului administrativ;
- dezvoltare profesionala continua datorita mediului creativ si cu provocari;
- o echipa calda si prietenoasa si o atmosfera de lucru pe masura;
- teambuildinguri si alte activitati care sa te faca sa te simti bine la Servelect si sa vii cu drag la birou;
- alte beneficii-surpriza pe care le vei afla la interviu;

Asteptam cu drag CV-ul tau pe si site-ul nostru, la sectiunea Cariere!

Servelect este o companie specializată în identificarea şi implementarea de soluții care îmbunătățesc procesele și costurile în industrie și clădiri comerciale.

Misiunea SERVELECT este să ofere companiilor servicii integrate de energie durabila, tehnice si financiare, care se autosusțin economic. Sprijinim astfel oamenii, industria, clădirile și mediul de business.

Viziunea SERVELECT este să ofere oamenilor posibilitatea de a achiziționa produse realizate cu un consum energetic eficient și cu impact pozitiv de CO2 asupra mediului.

Te invităm să faci parte din echipa SERVELECT!