Office Assistant

Forum Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul pe care il anuntam este OFFICE ASSISTANT in cadrul FORUM Consult Cluj-Napoca. Daca vrei sa te alaturi echipei noastre, daca vrei sa muncesti cu placere si vrei sa performezi, asteptam CV-ul tau si te vom contacta in masura in care criteriile de mai jos iti corespund:

Responsabilitati:
A. Administrare Office:
• suport oferit managementului si departamentelor in diverse probleme cotidiene;
• managementul depart. administrativ: corespondenta, preluare apeluri, gestionarea documentelor, informari interne, intampinare vizitatori;
• emitere facturi, intocmire OP, urmarire incasari/ plati –conform procedurilor interne;
B. Suport in activitatea de Vanzari:
• promovarea serviciilor, suport in activitatea organizatorica a departamentului vanzari;
• prospectarea, identificarea & contactarea telefonica a potentialilor clienti;
• stabilirea intalnirilor, corespondenta.

CERINTE

- absolvent/a de studii superioare
- abilitati excelente de comunicare, spirit de echipa, persoana creativa, energica
- capacitate de organizare si orientare spre rezolvarea problemelor
- atitudine profesionista si atentie la detalii
- abilitati de planificare si organizare, responsabilitate, seriozitate si entuziasm
- cunostinte de marketing si comunicare
- cunostinte de limba engleza (avansat) & limba germana (avantaj)
- bune cunostinte de MS Office_ Word, Excel, PowerPoint
- posesor/soare permis auto, categoria B

Avantaj: experienta in domeniul office management si in vanzari.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv + comision din vanzari
- dezvoltare profesionala alaturi de o echipa tanara si dinamica
- posibilitati de promovare reala pe masura dezvoltarii companiei

FORUM CONSULT RO este o companie specializata in servicii de resurse umane si afaceri. Impreuna cu partenerii nostri, CONSENT MANAGEMENTBERATUNG Austria, raspundem nevoilor dvs., adaugand experienta vestica specificului pietei romanesti.
Pentru a ne cunoaste, accesati www.forumconsult.ro sau www.consent.at.
Pentru informatii ne puteti contacta la adresa de e-mail office@forumconsult.ro