MUNCITOR montaj si service

Rolorand Import Export

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi si esti harnic, dornic sa inveti lucruri noi sau ai deja experienta si doresti sa ne-o impartasesti, dar mai ales:
- nu te sperie munca pe santier si in deplasare
- ai permis B si iti place “sa fii pe drumuri“
- stii sa lucrezi cu polizor unghiular, masina de gaurit cu percutie, aparat de sudura electric, chei, surubelnite si alte scule si unelte
- nu ai teama de munca la inaltime
- esti sociabil, dezinvolt si ai spirit de initiativa

CERINTE

- fara antecedente penale
- domiciliu stabil in Cluj-Napoca
- disponibilitate la deplasari in delegatii
- obligatoriu permis de conducere cat. B cu experienta

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- salar atractiv
- contract individual de munca perioada nedeterminata
- munca intr-un colectiv deosebit

Suntem o echipa dinamica pentru care «A VREA» este echivalentul verbului «A PUTEA». Cercetam, gandim si construim solutii inovative pentru a oferi clientilor nostri idei si proiecte de valoare