MONTATOR DRAPERII SI PERDELE, Cluj Napoca

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs recruteaza un MONTATOR PERDELE SI DRAPERII pentru clientul din Cluj Napoca.

Descrierea postului:
- deplasarea la locul comenzii
- efectuarea de masuratori
- taierea draperiilor la lungimea masurata
- montarea perdelelor si draperiilor

CERINTE

- Ideal - experienta in montaj: perdele,draperii,jaluzele,sina, galerii
- Serios si responsabil
- Civilizat, ordonat si indemanatic
- Posesor permis categoria B
- Dispus la deplasari

Persoanele interesat ne pot contacta la nr. de telefon: 0748 474493. Asteptam CV-ul dvs. pe adresa de email: cariere@starjobs.eu

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- salariu atractiv
- masina si telefon de serviciu

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare