Vanzator produse electrocasnice in Hypermarketul CORA - CLUJ

SC DE DISTRIBUTIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei in Hypermarketul CORA.
- asigura constant un stoc suficient de produse
- dispune produsele companiei pe rafturi, in conformitate cu acordul incheiat cu reprezentantii CORA
-desfasoara activitati de vanzare a produselor companiei in CORA.
- negociaza cu reprezentantii magazinelor pentru obtinerea unor spatii cu vizibilitate maxima pe rafturi
- activitate de promovare in magazine
- se asigura de semnalizarea optima a acesteia prin utilizarea afiselor, pliantelor si a etichetelor de pret
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
- mentine in permanenta o buna relatie cu seful de raion din magazin.

CERINTE

- aptitudini de vanzare directa la raft
- dorinta de autodepasire
- studii medii
- experienta - minim 1 ani pe un post similar sau ca vanzator.
- nu exista limita de varsta - experienta si seriozitate se cere.

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in functie de experienta
- comision din vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

distributia de produse electrocasnice Zass-Germany