MEDIC SPECIALIST - MEDICINA DE LABORATOR

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de laborator;
- coordonarea personalului din subordine;
- realizarea de activitati medicale specifice laboratorului;
- mentinerea relatiilor de colaborare cu celelalte departamente;
- reprezentarea firmei în relatiile cu institutii ale statului.

CERINTE

- studii de medicina umana;
- specializare finalizata în medicina de laborator;
- experienta anterioara în coordonarea persoanelor (constituie un avantaj);
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
- persoana pozitiva, dornica sa se dezvolte profesional în cadrul companiei.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale;
- posibilitati de promovare si instruire profesionala.

Smart Training asista Cord Blood Center, companie ce se ocupa de prelevarea si depozitarea de sânge placentar, in selectia pentru postul de MEDIC SPECIALIST - MEDICINA DE LABORATOR