Maseuza Salon Cluj

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru , este detinatorul unui salon de masaj renumit din Cluj, si cautam tinere pentru pozitia de Maseuza, cu sau fara experienta.Se ofera training in domeniu, asistenta si conditii de cazare daca persoanele nu sunt din Cluj.

Titlu post: Maseuza Salon Cluj
Nr.posturi: 1
Locatie: Cluj Napoca

Responsabilitati
- se ocupa de clientii care intra in salon si ajuta la acomodarea acestora
- efectueaza la cele mai inalte standarde, activitati specifice calificarii de masaj
- supravegheaza in permanenta clientii
- asigura toate tehnicile de lucru necesare clientilor;
- respecta si pastreaza in bune conditii echipamnetle din dotare si aplica toate masurile de igiena

CERINTE

- Aspect fizic placut
- Comunicativa
- Dinamica si Seriozitate maxima
- Pasionata de meserie
- Tehnici speciale si experienta - reprezinta avantaj
- Limba engleza sau orice alta limba straina- reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea de a lucra intr-un salon renumit
- Instruirea si educarea pentru un progres in acest domeniu.
- Conditii de relocare pentru persoanele care un sunt din Cluj

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!