Marketing manager

SC Vitacom Electronics SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-elaborarea planurilor de marketing si conducerea activitatilor de marketing cu privire la produsele companiei
-elaborarea unor strategii pentru cresterea vanzarilor
-alegerea canalelor de publicitate, elaborarea materialelor luand in considerare caracteristicile populatiei pentru care se face publicitatea

CERINTE

-studii superioare de specialitate (marketing)
-3 ani experienta in domeniu,
-experienta in coordonarea unei echipei de marketing
-cunostinte solide in marketing traditional si marketing on-line
-personalitate creativa, dinamica
-abilitati bune de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Salarizare motivanta, posibilitatea de a lucra intr-o firma romaneasca de talie nationala si leader de piata.

Suntem o companie privata, infiintata in 1991, avand activitatea de distributie de componente electronice, piese de schimb si accesorii pentru electronice, electrocasnice si calculatoare.Pentru detalii legate de posturi vizitati:www.vitacom.ro