Manipulant Gestiune - Depozit

JOLLYCONTOR Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Jolly cauta candidatul ideal pentru un post de manipulant gestiune – depozit in Cluj.

Sarcini:

Responsabil de siguranta stocului din depozitul Jolly.
Descarcarea si incarcarea stocului de marfa.
Predarea marfurilor catre clienti in prezenta supervizorului.

CERINTE

Competente necesare:

- Experienta in mediul de depozit.
- Bine organizat.
- Un simt dezvoltat de responsabilitate.
- Orientat spre client.
- Sanatos clinic din punct de vedere fizic.
- Disponibilitate pentru munca fizica (in categoria de efort prelungit).

Competente care constituie un plus:

- Certificat/Autorizatie de motostivuitor.

BENEFICII OFERITE

Oferta noastra:

Jolly este o companie de traditie si renume in Romania.

Angajamentul fata de Jolly este rasplatit prin:

- Mediu orientat spre rasplatirea performantelor si dezvoltare profesionala
- Un spatiu de lucru modern in sediul firmei http://www.jollycluj.ro/sitenou/
- Pachet salarial atractiv
- Telefon mobil

Jolly distribuie cele mai importante branduri de echipamente sanitare si placi ceramice. Renumele lor pe piaţa internatională s-a creat prin calitate.

Abordaţi amenajarea părţii din casa în care vă refaceţi, în care vă recreaţi, spaţiul în care vă simţiţi liber. Soluţiile de amenajare oferite în domeniul sanitarelor şi a spaţiului de recreere din fiecare casă uşurează şi înfrumustează viaţa oamenilor.

www.jollycluj.ro este portiţa virtuală spre noi.