MANAGING DIRECTOR

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea activitatii companiei;
- planificarea si implementarea strategiei companiei;
- coordonarea activitatii echipei din subordine;
- supervizarea si analiza concurentei;
- implementarea procedurilor manageriale si supervizarea acestora;
- asigurarea relatiilor de reprezentare fata de diverse institutii, furnizori, clienti;
- gestionarea de bugete, fixarea de targete pentru angajati.

CERINTE

- studii superioare (domeniul tehnic sau economic reprezinta un avantaj);
- experienta intr-o pozitie de conducere de min 6 ani;
- experienta in negociere, vanzari, middle management;
- experienta intr-o firma de constructii reprezinta un avantaj;
- cunostinte de limba engleza (min nivel mediu);
- cunostinte de limba maghiara constituie un avantaj;
- persoana proactiva, onesta;
- permis de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei profesionale;
- pachet salarial corelat cu performanta.

Smart Training, firma clujeana de consultanta in domeniul resurselor umane, asista importanta companie cu capital strain ce ofera solutii tehnice de stabilizare a solului pentru domeniul constructiilor, in selectia pentru postul de MANAGING DIRECTOR

Vizitati site-ul www.smart-training.ro.